دادگاه سرمربی تیم ملی کارلوس کی روش بازیگر کشور

دادگاه: سرمربی تیم ملی کارلوس کی روش بازیگر کشور هنرپیشه زن تلویزیون رستوران فوتبال سینمای بازیگر آلبالو هنرپیشه

کارشناس مسکن با آینده نگری این‌که نوسان بازار سکه و دلار در آینده نزدیک باعث خروج سرمایه از این بخش ها و حرکت آن به سمت سایر بازارهای اقتصادی از جمله مسکن می شو

مسکن ارزان می شود

مسکن ارزان می شود

عبارات مهم : بازار

کارشناس مسکن با آینده نگری این که نوسان بازار سکه و دلار در آینده نزدیک باعث خروج سرمایه از این بخش ها و حرکت آن به سمت سایر بازارهای اقتصادی از جمله مسکن می شود،گفت: این اتفاق باعث کم کردن سوداگری در صنعت ساختمان و در نتیجه کم کردن قیمت مسکن می شود.

عباس شوکتی در گفت وگو با تسنیم، اظهار کرد:افزایش قیمت مسکن که از طرف بعضی افراد مطرح می شود، واقعیت ندارد آیا که اتفاق تازه ای در بازار نیفتاده است.

مسکن ارزان می شود

وی با بیان اینکه قدرت خرید در تمامی بازار ها حرف اول و آخر را می زند و با ایجاد جو روانی نمی توان قیمت مسکن را زیاد کردن داد، تصریح کرد: حدود 2میلیون و 500 هزار منزل خالی در کشور داریم. مالکان این واحد ها به علت اینکه در گذشته با ساخت و فروش ساختمان سود های چند صد درصدی عایدشان می شد، به سود 30 درصدی قانع نیستند.

وی با اشاره به این که این افراد همچنان منتظر قیمت های عجیب و غریب مانده اند، افزود: غافل از این که اولا باید بر این مسئله تاکید شود که گرانی قیمت مسکن در کار نیست. دوم اینکه واحدهای این اشخاص به مرور وقت از لیست نوسازها خارج می شود، توصیه سوم اینکه با اجرایی شدن مالیات بر منزل های خالی -که در دست اجراست- به شدت متضرر می شوند.

کارشناس مسکن با آینده نگری این‌که نوسان بازار سکه و دلار در آینده نزدیک باعث خروج سرمایه از این بخش ها و حرکت آن به سمت سایر بازارهای اقتصادی از جمله مسکن می شو

این کارشناس مسکن با بیان اینکه عرضه منزل های خالی به بازار می تواند کم کردن قیمت ها را به همراه داشته باشد، گفت: بانک ها مهم ترین نقش را در بازار مسکن عهده دار هستند؛ از یک طرف تقویت بخش مسکن جز از طریق تسهیلات امکان پذیر نیست و از طرف دیگر بانک ها با ورود مستقیم به ساخت مسکن تبدیل به بزرگ ترین مالک واحدهای خالی اعم از مسکونی و تجاری شده است اند.

شوکتی با اشاره به اینکه در آینده قطعا هزینه های ساخت و ساز و صدور پروانه از سوی شهرداری ها به طور طبیعی زیاد کردن خواهد یافت، اظهار کرد: آینده نگری می شود در سه ماهه نهایی امسال شاهد زیاد کردن صدور پروانه های ساختمانی باشیم آیا که سازندگان از زیاد کردن معمول تعرفه های شهرداری با شروع سال تازه آگاه هستند.

به گفته وی، نوسانات بازار طلا و سکه باعث خروج سرمایه از این بخش ها و حرکت آن به سمت سایر بازارهای اقتصادی از جمله مسکن می شود، موضوعی که باعث رونق این بخش، کم کردن سوداگری و در نتیجه ارزان شدن مسکن می شود.

مسکن ارزان می شود

واژه های کلیدی: بازار | اقتصادی | شهرداری | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz